رده بندی سرگرمی

باز کردن قفل خودروها با پیامک

0 مهر 04 1390 در سرگرمی
سرقت خودروهای جدید با کمک ارسال پیامک، از کار انداختن سیستم های امنیتی خانه ها و اعلام آسیب پذیری بالای سیستم عامل «کروم» از جمله رویدادهای مهم و هشدار دهنده در کنفرانس امنیتی کلاه سیاه در «لاس وگاس» بوده اند.

ادامه مطلب ›

مشخصات فنی و اطلاعات خودروی بوگاتی

0 آبان 05 1388 در سرگرمی
شتاب این خودرو نیز در حدی است كه تنها با شتاب هواپیما قابل مقایسه است و انسان را به یاد ماشین فیلم های مرد خفاشی (بتمن) می اندازد. اگر فردی خودرو را از بالای یك ساختمان صد طبقه به پایین پرت كند نیز نمی تواند به شتاب این خودرو برسد ولی شاید اگر بالی از جنس تیتانیوم به عقب این ماشین وصل و آن را از ارتفاع به پایین پرتاب كنند، بتواند پرواز كند!

ادامه مطلب ›

معرفی قلعه رودخان

0 آبان 02 1388 در سرگرمی
قلعه رودخان از نظر زمین شناسی در منطقه ای بنا شده است که تقسیم بندی زمین شناسی به مجموعه گشت شهرت دارد و طبق بررسیهای اشتوکلین شامل دو فاز دگرگونی است. اولی مربوط به پرکامبرین-پالئوزوئیک با شدت دگرگونی بالا است و دیگری به زمان مزوزوئیک و با شدت دگرگونی پایین مطلق است. با توجه به گزارشهای زمین شناسی احتمال وجود ذخایر آهن در این منطقه بالا است. از جمله شواهدی برای فعالیت معدن کاری باستانی در این منطقه گزارش شده است.از جمله آنها پس مانده های ذوب در این منطقه است.

ادامه مطلب ›

10تبلت برتر سال ۲۰۱۱ را بشناسید

0 دی 11 1348 در سرگرمی
حتی می‌توان از آن به عنوان پایه برای تماشای فیلم، بازی و وب‌گردی استفاده کرد. این کاور در ۱۰ رنگ بسیار زیبا وجود دارد که مناسب هر نوع سلیقه‌ای است. iPad 2 نسخه دو آی‌پد ۳۳ درصد باریک‌تر و ۱۵ درصد سبک‌تر از آی‌پد یک است. پردازنده آن دوهسته‌ای A5، سیستم‌عامل iOS

ادامه مطلب ›

بی ام و خودرویی با 2 موتور طراحی می کند

0 دی 11 1348 در سرگرمی
شرکت BMW مدل جدیدی از سری «آی» خود را معرفی کرده که از 2 موتور بهره می‌برد. شرکت «BMW» با معرفی مدل آی 8 (i8) خود از سری آی، اعلام کرد که قصد دارد این مدل مفهومی را به تولید برساند.

ادامه مطلب ›