محصولات

webdesign.pngسامانه یکپارچه مدیریت الکترونیک دبیرخانه(همایش،کنفرانس،سمینار،جشنواره)
سامانه مدیریت نشریات
سامانه مدیریت پژوهش و فناوری
سامانه مدیریت دانشنامه
سامانه خدمات آموزشی
سامانه مدیریت آزمایشگاه علوم پایه
cms.png مکاتبات سازمانی
روابط عمومی
مدیریت پروژه
پشتیبانی پروژه
ecommerce.png
ecommerce.pngmail server
web server


سامانه انبار و کالا

معرفی و مقدمه

انبار در تمامی موسسات به خصوص در شرکتهای بازرگانی و تولیدی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. کنترل دقیق ورود و خروج کالا، اطلاعات صحیح و به‌موقع از وضعیت و محل نگهداری کالاها و برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های نگهداری کالا همواره جزو مهمترین دغدغه های یک سازمان به حساب می‌آید. هزینه سالانه نگهداری کالا در انبارها (هزینه خواب کالا) همواره بخش بزرگی از سرمایه یک سازمان را بخود اختصاص می‌دهد بنابراین، مدیریت موجودی‌ها به‌صورت علمی و کاهش هزینه‌ها، کمک شایانی به سودآوری سازمان خواهد کرد. با استفاده از سامانه انبار لینکوتک کلیه کاربران به آسانی از روند درخواست کالاهای خود آگاه شده و قادر به پی‌گیری درخواست های خود خواهند بود.سامانه انبار وکالا با انجام عملیات استاندارد انبار و حفظ یکپارچگی و ارتباط مستقیم با سیستم مالی، خرید و فروش داخلی، خرید خارجی توانسته بسیاری از مشکلات را برطرف نماید.داده نمایی چیست؟چرا داده نمایی؟

مغز ما علاقه زیادی به تحلیل و ذخیره اطلاعات به صورت بصری دارد. حتی ارتباط میان اشیا و اطلاعات را به شکل بصری ذخیره می‌کند نه لغوی. برای مثال به سه لغت ماشین، تلفن و تلویزیون فکر کنید- چه چیز اول به ذهنتان می‌آید؟ آیا به حروف تشکیل دهنده این لغات فکر می‌کنید یا به شکل فیزیکی آنها؟ پس همانطور که مشاهده می‌کنید درک و یادگیری صورت فیزیکی و بصری داده ها و اطلاعات برای مغز ما به مراتب آسانتر از فهم شکل نوشتاری آنها است.استفاده از گرافیک‌های اطلاع رسان باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپار.داده‌ نمایی به معنای کشف دانش درون داده‌هاست.دبه طور کلی داده نمایی عبارت است از:
"استخراج اطلاعات و دانش و كشف الگوهاي پنهان ازحجم عظیم پايگاه داده‌های بسيار بزرگ"

داده نمایی دو راهکار مشخص ارائه می کند:

ارائه گزارشات مستند برای حل مشکلات کسب و کار شما

ارائه راهکار نرم افزاری با طراحی سیستم پشتیبان تصمیم گیری

 

داده‏ نمایی به دو دلیل سودآور است:

داده نمایی منجر به تصمیمات واقع بینانه می شود

داده‏ نمایی منجر به تکرار تصمیمات سودآور اتفاق افتاده در گذشته می شود

با داده‏ نمایی شما مجبور می شوید تصمیمات احساسی را فراموش کنید و بر اساس واقعیت ها تصمیم بگیرید. بنابراین ضرر های ناشی از نا آگاهی مدیران حذف می شود.

داده‏ نمایی همچنین فضای سال های گذشته ی شرکت شما را بازبینی می کند و در نهایت نشان می دهد کدام تصمیمات منجر به سود شده است در حالی که شما از آن ها بی خبر هستید.