توصیه ها

پورتال موجود در بازار ایران، غالباً سیستم های متن باز و رایگان خارجی هستند که با اندک تغییرات ابتدایی، ترجمه و فارسی سازی شده و با قیمت های بسیار بالا، توسط برخی شرکت ها، به فروش می رسند. پورتال ارائه شده در این سایت را شاید بتوان تنها پورتال کاملاً ایرانی دانست.


اسلاید خبر

انقلاب طراحی در گوگل
آبان 06 1389

طراحی زیبا چیزی نیست که به طور سنتی، مردم آن را از گوگل انتظار داشته باشند. گوگل از قدیم یک شهرت بد داشت و آن تمرکز بر روش تست A/B و انجام تغییرات کوچک افزایشی بود؛ حال آنکه در عوض می شد با اعتماد به طراحان، تغییراتی همه جانبه را به اجرا در آورد.

رسماً معرفی شد: تلفن هوشمند BlackBerry Z10
آبان 06 1389

مراسمی که همینک رو به پایان است، RIM سابق و حالا کمپانی BlackBerry، اولین تلفن خود تحت لوای برند جدید را معرفی کرد. Z10، اولین تلفن تمام لمسی کمپانی بلکبری با سیستم عامل جدید یعنی بلکبری 10 است.

جستجوی اینترنتی در سال 2012
آبان 06 1389
جستجو 1.2 تریلیون - تعداد جستجوهای انجام شده در گوگل طی ۲۰۱۲

67 درصد - سهم گوگل از بازار جستجوی آمریکا.

گردش پایانی در نمایشگاه CES 2013
آبان 06 1389

در چند روز گذشته خبرهای داغ نمایشگاه CES 2013 را در نارنجی دنبال کردید و با بسیاری از نوآوری ها و گجت های جذابی که قرار است امسال وارد بازار شوند آشنا شدید.

backnext

اطلاعات

  • کد نویسی استاندارد: آشنایی اولیه و ذکر مثال هایی در PHP و جاوااسکریپت
  • بررسی پتنت جدید آیفون با بدنه پلاستیکی: اپل دقیقاً چه چیزی را ثبت کرده؟
  • گوگل گلس و تکنولوژی صدای القای استخوانی غیر مستقیم
  • پروژه ابرکامپیوتر 1.6 میلیارد دلاری برای شبیه سازی مغز انسان
  • شارژ همزمان مکبوک و آیپد، هر وقت و هر مکان با PlugBug
  • اچ پی و معرفی کروم بوک پاویلیون 14 با قیمت 330 دلار

صفحات ساده بیشتر

ابزارتجزیه و تحلیل ما می تواند به شما برای پردازش بلافاصله مقادیر عظیمی از داده ها کمک کند، برای بینش زمان واقعی در هر زمان و هر کجا حتی در دستگاه تلفن همراه خود شما نیاز به تصمیم گیری آگاهانه تر دارید. به تجزیه و تحلیل قدرتمند محدودیت ها ، وقایع و رقبا بیاندیشید. به داده های مورد اطمینان ، منابع متعدد و با کیفیت بالا بر اتکا کنید.


با راهکار جامع مدیریت تولید صنعتی طراحی شده برای کسب و کار صنعتی انجام عملیات تولیدی خود را در حداکثر بازده نگهدارید و انعطاف پذیری را که برای انطباق سریع با تغییرات بازار نیاز دارید ، بدست آورید.