توصیه ها

پورتال موجود در بازار ایران، غالباً سیستم های متن باز و رایگان خارجی هستند که با اندک تغییرات ابتدایی، ترجمه و فارسی سازی شده و با قیمت های بسیار بالا، توسط برخی شرکت ها، به فروش می رسند. پورتال ارائه شده در این سایت را شاید بتوان تنها پورتال کاملاً ایرانی دانست.


اطلاعات

  • کد نویسی استاندارد: آشنایی اولیه و ذکر مثال هایی در PHP و جاوااسکریپت
  • بررسی پتنت جدید آیفون با بدنه پلاستیکی: اپل دقیقاً چه چیزی را ثبت کرده؟
  • گوگل گلس و تکنولوژی صدای القای استخوانی غیر مستقیم
  • پروژه ابرکامپیوتر 1.6 میلیارد دلاری برای شبیه سازی مغز انسان
  • شارژ همزمان مکبوک و آیپد، هر وقت و هر مکان با PlugBug
  • اچ پی و معرفی کروم بوک پاویلیون 14 با قیمت 330 دلار

موقعیت تمام ماژول ها

thumb_TAH02017.JPGبانک های اطلاعاتی علاوه بر اینکه قابلیت دریافت حجم زیاد داده را داشته باشند باید به گونه ای طبقه بندی شوند که فرایند تجزیه٬ تحلیل و تبدیل این داده ها به اطلاعات که عامل نهایی تصمیم گیری می باشد را امکان پذیر نماینددر بانک های اطلاعاتی ساده تر داده ها به صورت کلی بدون هیچ نظام خاصی قرار داده می شد که از دیدگاه تخصصی این گونه داده ها هیچ ارزش اطلاعاتی را دارا نمی باشند ولی طراحی بانک های اطلاعاتی مبتنی بر نظام استخراجی نیاز به تحلیل و بررسی خصوصیات و نوع استفاده از بانک دارد تا استفاده کنندگان از بانک در هر سطحی بتوانند اطلاعاتی متناسب با نیازشان از بانک استخراج کنند..


 


thumb_sampleimage_4.jpg با دارا بودن تجربه های فراوان در طراحی، پیاده سازی و توسعه انواع سیستم های تحت وب و تحت شبکه و ضمن در نظر گرفتن نیاز های مشتری و سعی در انجام پروژه ها با کمترین هزینه ممکن و رعایت آخرین استاندارد های روز و با آخرین تکنولوژی مطرح، این وب سایت، آمادگی خود را برای انجام پروژه های مرتبط با کامپیوتر در زمینه های برنامه نویسی شبکه، اینترنت، وب، اتوماسیون اداری و اتوماسیون صنعتی، اعلام می دارد. تمرکز و تخصص ما، راه اندازی وب سایت های حرفه ای با سیستم مدیریت محتوای ایرانی می باشد