سامانه مدیریت پژوهش و فناوریمعرفی و مقدمه

 

شرکت لینکوتک پارس به عنوان یکی از شرکت های تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات ٬اینک در مسیر خود به سوی تعالی و مدیریت کیفیت فراگیر ٬ ضمن ارج نهادن به خواسته ها و انتظارات مشتریان در راستای نیل به اهداف متعالی خود یعنی دستیابی به بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان با انتخاب بهترین متد های برنامه نویسی روز دنیا ٬ ضمن تعهد به بهبود مداوم این روند با در نظر گرفتن تمامی نکات و مسائل امنیتی ٬ سیستمی مناسب با نیاز های مشتریان خود ارائه دهد.

بهبود مداوم ساختار و عملکرد های سیستم ها از طریق اجرای مستمر فرآیند های ارزیابی ٬بازنگری و اجرای پروژه ها و برنامه های بهبود امکان پذیر خواهد بود. مدیریت شرکت در راستای نیل به اهداف عالی مجموعه ٬تمامی کارکنان را به همفکری ٬همدلی و همکاری فراخوانده و این خط مشی را جهت همراهی بیشتر آنها ٬ حفظ انسجام سیستم مدیریت کیفیت و کمک به تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت مجموعه نموده است.

 

امروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به بستر مناسب و راه حل ایده آلی برای پیشبرد اهداف سازمان ها، بهبود فرآیندها و کاهش هزینه ها تبدیل شده است. تاثیرات فناوری اطلاعات در پیشبرد اهداف سازمانی و مدیریتی موسسات و سازمان ها کاملا واضح است. سازمان های بزرگ نیز از این تاثیرات بی بهره نبوده است. یکی از مهمترین اهداف دانشگاه های کشور نیز ، ایجاد بستری مناسب جهت حمایت از فعالیتهای پژوهشی و فناوری در سطح کشور می باشد.

امکانات سامانه

webdesign.png1. انجام کلیه فعالیت های ارائه طرح ها در قالب یک سیستم الکترونیکی
2. امکان ارسال طرح ها به صورت الکترونیکی
3. تشکیل پرونده الکترونیکی برای هر طرح
4. ایجاد و بروز رسانی پرونده الکترونیکی برای هر متقاضی
5. ایجاد چرخه کاری جهت رسیدگی به پرونده
6. طبقه بندی طرح ها و ایجاد یک بایگانی قدرتمند با قابلیت جستجوی وسیع
7. پیگیری آنلاین درخواست های متقاضیان و مشاهده وضعیت پرونده
8. ارسال طرح ها برای داوران
9. امکان اعلام نتیجه داوری برای متقاضی
10. انجام مکاتبات اداری و نامه نگاری با متقاضیان از طریق سامانه
11. ارائه گزارشات مختلف از کارگروه ها
12. گزارش گیری از وضعیت طرح ها
13. گزارش از تعداد طرح ها در بازه های زمانی مختلف
14. گزارش از تعداد طرح ها به تفکیک موضوع در بازه های زمانی مختلف
15. گزارش از تعداد ارسال طرح به تفکیک هر فرد و گروه یا موقعیت جغرافیایی در بازه های زمانی مختلف
16. نمایش نمودار زمانی جهت انجام فرایند های هر طرح
cms.png هر پژوهشگر متقاضی ارسال طرح می تواند با عضویت در سامانه و تکمیل پروفایل شخصی خود طرح خود را ارسال نموده و از وضعیت پرونده خود مطلع شود. همچنین پژوهشگر می توانند از طریق کارتابل خود در سامانه طرح و ایده های ارسال و ناقص خود را مدیریت نماید. از دیگر فعالیت های این قسمت مدیریت طرح های ارسالی و ناقص، همکاران طرح­ها، مدیریت ایده های ارسالی، انتقال طرح به مجری دیگر، تغییر کلمه عبور حساب کاربری پژوهشگر و غیره.
ecommerce.png کلیه اطلاعات مربوط به طرح ها و پژوهشگران در این بانک ذخیره می گردد. اطلاعات جدید به صورت خودکار در سیستم ثبت می گردد. اطلاعات پژوهشگران و طرح های قبلی را نیز می توان به صورت کلی از طریق فایل Excel یا دیگر فرمت ها در سیستم وارد نمود. این سیستم قابلیت این امکان را دارد که بانک های اطلاعاتی دیگر سازمان های مرتبط را نیز ذخیره نماید. برای مثال می توان در سیستم اطلاعات نخبگان را ذخیره نماید تا کارشناسان با استفاده از این اطلاعات به طرح ها پاسخ گویند.
ecommerce.png · گزارش از نتایج طرح ها در بازه های زمانی
· گزارش از مصوبات کارگروه ها در بازه های زمانی
· گزارش از ارسال طرح ها به هر کارگروه
· گزارش از میزان اعتبار های داده شده به طرح ها
· گزارش از تعداد طرح های رد شده
· گزارش از تعداد طرح های در دست بررسی
· گزارش از تعداد طرح های بازگشت خورده
 · گزارش از درصد توسعه طرح ها و ایده ها
· گزارش از وضعیت طرح های هر پژوهشگر