درباره لینکوتک


لینکوتک در سال 87 با رویکردی متفاوت از آنچه تا به امروز رواج داشته تاسیس شد تا دروازه ای نوین باشد به سمت دنیای ارتباطاتی دیگر و مفتخریم اعلام نماییم که فعالیت و عملکرد موفقیت آمیزی را تا به امروز به نمایش گذاشته ایم.

جذب نخبگان٬ بازگرداندن سرمایه های انسانی به کشور و استفاده از ظرفیت های بالای آن ها در جهت رشد و تعالی این مرز و بوم تمایزی را در این مجموعه به ارمغان آورده است تا با استفاده از این ظرفیت های بالای نوابغ و مهندسان داخلی محصولاتی را تولید نماید که قابل رقابت در بازارهای جهانی باشد. مشارکت در پروژه های گسترده٬ تجربه و توان رشد پایداری را برای مجموعه فراهم آورده است.
 

شرکت لینکوتک پارس به عنوان یکی از شرکت های تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات ٬اینک در مسیر خود به سوی تعالی و مدیریت کیفیت فراگیر ٬ ضمن ارج نهادن به خواسته ها و انتظارات مشتریان در راستای نیل به اهداف متعالی خود یعنی دستیابی به بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان با انتخاب بهترین مند های برنامه نویسی روز دنیا ٬ ضمن تعهد به بهبود مداوم این روند با در نظر گرفتن تمامی نکات و مسائل امنیتی ٬ سیستمی مناسب با نیاز های مشتریان خود ارائه دهد.

بهبود مداوم ساختار و عملکرد های سیستم ها از طریق اجرای مستمر فرآیند های ارزیابی ٬ بازنگری و اجرای پروژه ها و برنامه های بهبود امکان پذیر خواهد بود. مدیریت شرکت در راستای نیل به اهداف عالی مجموعه ٬ تمامی کارکنان را به همفکری ٬ همدلی و همکاری فراخوانده و این خط مشی را جهت همراهی بیشتر آنها ٬ حفظ انسجام سیستم مدیریت کیفیت و کمک به تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت مجموعه نموده است.

در طول این مدت مجموعه خدمات و امکانات متعددی را در بستر وب با در نظر داشتن نیاز بازار و رشد و گسترش سریع و جهانی تکنولوژی عرضه نموده است . مشارکت و پیوستگی مداوم استراتژیک مجموعه به بازار٬ نقش بسزایی را در این عملکرد ایفا کرده است.
گسترش ارائه خدمات آنلاین٬ برنامه نویسی و ارائه راهکار های متنوع اطلاعاتی٬ مجموعه ما را تبدیل به یک مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات نموده و قوت اعتبار خود را در ارائه راهکار مناسب در زمان مورد تعهد و متناسب با بودجه ارائه شده معرفی می کنیم.

به روز بودن٬ تحقیقات پیشرفته٬ مولدگرایی و سختگیری در کنترل کیفیت ضامن رجحان خدمات و رضایتمندی مشتریان ما می باشد. امیدوار هستیم با سخت کوشی رسالت خود را به سمت بهبود ادامه دهیم و از این فرصت برای تشکر از مشتریانمان بهره جسته تا از پشتیبانی و وفاداری دائمیشان برخوردار باشیم.

اسلوب شناسی در لینکوتک بر اساس اصل تعریف مدیریت پروژه به عنوان برنامه ای مدون از نگرش های٬ مهارتها٬ ابزار و روش ها در محول نمودن فعالیت ها جهت دستیابی به اهداف پروژه می باشد. پروژه یک تعهد در هماوردجویی مقطعی می باشد با هدف تولید یک محصول یا خدمت خاص که ویژگی آن در تمایزش با هر گونه کالا یا خدمت دیگر می باشد.
 

ما عمیقاً معتقدیم که در شرایط کنونی ، برای توسعه در زمینه فناوری اطلاعات، نیازمند فعال کردن و شکوفا ساختن توانایی‌های درونی خود هستیم و برای پیشبرد اهداف و راهبردهای کلان اجتماعی خود چون فن‌آوری ، تولید نرم افزار ، ارتقاء کیفیت ، گسترش فرامرزی بازار فناوری ، توسعه منابع انسانی از نظر مهارت و خلاقیت لزوماً باید راهکارهایی اجرایی و سازگار با محیط و متناسب با منابع در دسترس پیدا کرده و یافتن این راهکارها ، جز با کار پژوهشی و برپایه اندیشه‌های بومی ممکن نیست . راز پیشرفت کشورهای صنعتی نیز در اتخاذ چنین خط مشی‌های نهفته است و این نکته‌ای است که باید به طور عمیق ، متوجه اعجاز آن شد.

نگرش ما در خدمت دهی شامل تمام مشتریان است صرف نظر از ابعاد و حجم پروژه٬ که این امر امکان تجربه ای هموار را به مشتری جهت تراکنشی به سمت دنیای الکترونیک فراهم می کند.